Menu

Тренінг по туризму у центрі Європи

20.06.2013 - Новини

IMG_7141В середу, 19 червня ц. р. в с. Ділове Рахівського району за підтримки депутата Верховної Ради України В. Петьовки  проведено тренінг на тему: «Маркетинг в туризмі»

Захід проходив на другому поверсі ресторану- колиби в «Центрі Європи». В тренінгу взяли участь керівники туристично-рекреаційних закладів, господарі сільських садиб, що приймають гостей на відпочинок, тур.оператори,  представники Карпатського біосферного заповідника, місцеві виробники сільськогосподарської продукції(овечого сиру, бринзи, вурди, меду тощо) та органів місцевого самоврядування району.

Експерт в галузі туризму, викладач кафедри туризму УжНУ Олександр Коваль зупинився на особливостях туристичного сезону » літо- 2013», дав характеристику особливостей туристичного ринку Закарпаття, Карпат та України, Європи, надав ряд практичних порад з різних напрямків туристичної діяльності, реклами туристичного продукту  Рахівщини. Учасники семінару провели практичні заняття по питаннях реклами своїх послуг та прийняли участь в обговорені та надані практичних  рекомендацій в особливостях просування туристичного продукту кожного окремого господарства на туристичному ринку України та за кордоном.

DSC_0449
Праничук  Богдан Дмитрович – голова Закарпатської обласної спілки з питань сприяння розвитку сільського(зеленого) туризму озвучив проблемні питання сільського туризму та надав ряд практичних  консультацій власникам сільських садиб. П.Богдан стурбований долею популярного фестивалю «Гуцульська ріпа» в с. Лазещина і до цього часу веде пошук коштів на проведення фестивалю в  вересні  2013 році, чи відбудеться фестиваль в цьому році  він пока не готовий відповісти.
DSC_0422

Голова Карпатського агентства регіонального розвитку, Хома В. М., поділився досвідом в питаннях категоризації садиб, що надають послуги  сільського зеленого туризму, а завідувач музею екології Карпатських гір Карпатського біосферного заповідника Ігорь Кальба презентував еколого-освітню діяльність, що проводиться в заповіднику та продемонстрував віртуальну екскурсію по музею.
IMGP0793

В перервах на каву учасники тренінгу обмінювались думками, мали можливість ознайомитись із оригінальним інтер’єром ресторану-колиби та унікальною колекцією старовинних предметів життя і побуту гуцулів часів Австро-Угорської імперії, Чехословацької республіки, Угорщини тощо. Дана колекція зібрана власником закладу В. В. Шорбаном і є, чи не найбільшою на Закарпатті.

DSC_0428

DSC_0433

DSC_0438

IMG_6297